دات نت نیوک
فوایدی که دارچین وعسل برای شما دارد-بخش دوم -فروش عسل
تاثیر مصرف دارچین برای از بین بردن آلرژی ها و توانایی این ماده غذایی در ریشه کن کردن آلرژن ها را می توان در یکی از مطالعاتی مشاهده نمود که توانایی این ماده را در کنترل کنه های خانگی آلرژی زا بررسی کرده بود.
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 13:00
فوایدی که دارچین وعسل برای شما دارد -بخش اول- فروش عسل
عسل دارای قدرمت تاریخی غنی ای است زیرا در تاریخچه ی یونان، روم، هند و مصر باستان به کرات از آن نام برده شده، در حالی که قدمت دارچین به بیش از دو هزار سال باز می گردد و این ماده ی جادویی در طب چینی و طب سنتی آیورودا به طور مداوم مورد استفاده قرار می گرفته است.
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 11:00
با خوردن عسل شب قبل از خواب چه اتفاقی در بدن می افتد؟ -فروش عسل
عسل با بسیاری از مواد غذایی، ترکیب بسیار خوشمزه و سالمی می سازد، اما اگر شب ها قبل از خواب فقط یک قاشق از این ماده ی غذایی شگفت انگیز بخورید و اجازه دهید که بدن تان در طول شب آن را به طور کامل جذب کند، از تأثیرات آن بر روی بدن تان حیرت زده خواهید شد. در ادامه می خواهیم ببنیم مصرف عسل قبل از خواب چه ...
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 01:00
مصرف زیاد عسل هم مانندیگر قندها مفید است+فروش عسل
محققان دانشگاه کویین‌مری لندن با بررسی ۲۲۳ نوع محصول دارای عسل می‌گویند، مصرف زیاد عسل هم مانند قندهای دیگر مضر است و مردم باید این خوراکی خوش طعم را به‌اندازه مصرف کنند.
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 00:10
عسل چهل گیاه وخواص آن -قسمت سوم -فروش عسل
عسل چهل گیاه حاصل ترکیب شهد چندین گل و گیاه است و با توجه به اینکه تعداد و نوع گل و گیاهان موجود در منطقه در فصل بهار زیاد است، نمی‌توان برای شهد تهیه شده نوع شهد و گرده گل را مشخص کرد. به همین دلیل به آن نام عسل چهل گیاه داده اند. تمامی خواص عسل چهل گیاه به خلوص و میزان ارگانیک بودن آن بر می‌گردد
ﺳﻪشنبه، 03 اردیبهشت 1398 - 23:00
عسل چهل گیاه وخواص آن -قسمت دوم -فروش عسل
عسل چهل گیاه وخواص آن
ﺳﻪشنبه، 03 اردیبهشت 1398 - 19:00
عسل چهل گیاه وخواص آن -قسمت اول
عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه از شهد گل‌های مختلف توسط زنبورعسل به دست می‌آید. از جمله خواص عسل چهل گیاه درمان کم‌خونی، پوکی استخوان، زگیل‌های پوستی، تقویت قلب، سیستم گوارشی و اعصاب است.
ﺳﻪشنبه، 03 اردیبهشت 1398 - 17:00
خواص انواع عسل -فروش عسل
امام رضا (ع) می فرمایند: در عسل درمان هر دردی است.هر کس ناشتا یک قاشق عسل بخورد، این عسل: بلغم را پایان می دهد. صفرا را فرو می نشاند. مانع از تلخه سیاه (سودا) می شود. ذهن را صفا می بخشد.اگر که همراه با کندر خورده شود، حافظه را نکو می سازد.
شنبه، 31 فروردین 1398 - 13:00
عسل بهاره ترکیبی از گلهای بهاری-فروش عسل
به عسلی که از مجموع شهد گل های طبیعت در فصل بهار تولید می گردد، عنوان عسل بهاره داده می شود که بسته به مکان و اقلیم هر منطقه می تواند دارای خواص درمانی، رنگ و رایحه متفاوتی باشد
شنبه، 31 فروردین 1398 - 11:00
بر اساس منطقه اسکان کلنی های زنبور عسل (محل تولید)
پنجشنبه، 29 فروردین 1398 - 14:30
صفحه 2 از 5ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  بعدی   انتها